Вступ icon

Вступ


Скачать 33.91 Kb.
НазваниеВступ
Дата конвертации15.01.2013
Размер33.91 Kb.
ТипДокументы
ЗМІСТ

ВСТУП 3


ВСТУП


Стрімкий розвиток промислового виробництва нерозривно пов'язаний з видобутком, переробкою, транспортуванням і використанням великого числа рідких і газоподібних матеріалів, потоки яких повинні прямувати у відповідний час, в потрібному напрямі. Для цієї мети використовують трубопровідний транспорт, управління потоками в якому здійснюється з використанням пристроїв, об'єднаних загальною назвою трубопровідна арматура. Кількісний і якісний розвиток різних галузей промисловості, створило необхідність вживання арматури для установок і трубопроводів, що працюють на самих різних середовищах при тиску від тисячі атмосфер до глибокого вакууму і при температурах від градусів, що наближаються до тисячі, до близьких до абсолютного нуля. У зв'язку з цим, сучасне арматуростроєніє розвинулося в галузь промисловості, що випускає арматуру самого різного призначення, різних розмірів і конструкцій з використанням як вже давно відомих матеріалів (сталь, чавун, латунь і так далі), так і новітніх матеріалів, таких як жароміцні стали, пластмаси і так далі Широкий асортимент виробів арматуростроєнія дозволяє підібрати для конкретних.

До середини 90-х років в російському арматуробудуванні склалася вкрай несприятлива ситуація. Недолік оборотних коштів у заводів-виготівників, система взаємозаліків зовсім не сприяли розвитку виробництва. У своєму прагненні компенсувати збитки, арматурні підприємства були вимушені підіймати ціни на свою продукцію. В результаті ціни на вітчизняну трубопровідну арматуру впритул наблизилися до світових, а по окремих видах і перевершили їх. Це привело до переорієнтації значної частини споживачів на імпортну арматуру, що ще більш посилило положення на внутрішньому ринку.

Обвальне падіння рубля і чотирекратне збільшення вартості долара в серпні 1998 року поставили бар'єр на дорозі імпортної продукції. Вітчизняні виробники отримали значну конкурентну перевагу перед зарубіжними постачальниками.Основні споживачі трубопровідної арматури обернулися лицем до російських виробників. Приплив інвестицій в російське арматуробудуванні дозволив заводам відновити виробництво, наростити об'єми продукції, що випускається, зайнятися модернізацією і оновленням виробництва.

Проте, на сьогоднішній день номенклатурна політика арматуробудуванні в Росії носить неорганізований характер.

Заводи-виготівники стали довільно розширювати номенклатурний ряд продукції, що випускалася. Цей процес починає грати негативну роль, приводячи до насичення ринку найбільш поширеними видами арматури і до дефіциту інших її видів. Серед російських підприємств даної галузі алексинський завод “Тяжпромарматура” випускає найбільш широкий спектр продукції, включаючи ексклюзивні види замочної арматури.

У даному дипломному проекті удосконалюється технологія збірки-зварки днища шиберной засувки з розробкою установки для автоматичної зварки кільцевого шва.

На першому робочому місці здійснюється прихватка кільця з проушинами. Прихватка виконується в двох місцях механізованим зварюванням у вуглекислому газі. Далі здійснюється зварювання кільця з проушинами. Цей вузел є відповідальним, оскільки надалі за проушини здійснюватиметься транспортування, а маса виробу досить велика. До нього пред'являються підвищені вимоги за якістю. Для його виконання потрібна висока кваліфікація. Шов виконаний по замкнутому контуру.

На другому робочому місці виробляється прихватка днища з кільцем. Кільце орієнтують відносно днища і прихоплюють в чотирьох діаметрально протилежних місцях механізованим зварюванням у вуглекислому газі. Далі здійснюється механізоване зварювання у вуглекислому газі внутрішнього шва днища з кільцем.

На третьому робочому місці здійснюється зварювання наружного шва днища з кільцем. При виконанні даної операції на базовому підприємстві використовувалася механізоване зварювання у вуглекислому газі. У справжньому проекті буде розроблена установка для автоматичного зварювання у вуглекислому газі зовнішнього шва. Маса даної конструкції велика, а конструкція планшайби має болтові з'єднання, що не дуже надійно.У даному курсовому проекті проведемо модернізацію планшайби з метою забезпечення безпеки і скороченню часу на установку складальної одиниці.

На четвертому робочому місці здійснюється прихватка складальної одиниці “Днище” і обичайки. Прихватка виконується механізованою зваркою у вуглекислому газі по всьому діаметру.

На п'ятому робочому місці здійснюється автоматичне багатопрохідне зварювання під флюсом.

ДАННАЯ ДИПЛОМНАЯ РАБОТА ПРОДАЁТЬСЯ ЗА 150 ГРН. ДИПЛОМНАЯ РАБОТА НА 4 ( ЧЕТВЕРТЫЙ) РАЗРЯД+ ДИПЛОМНАЯ РЕЧЬ.ПОЛНОСТЬЮНА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ


Ваша оценка этого документа будет первой.
Ваша оценка:

Похожие:

Вступ iconВступ
207.4kb.  
Вступ iconВступ
474.7kb.  
Вступ iconВступ
336.6kb.  
Вступ icon1. Вступ
244kb.  
Вступ iconВступ
768.4kb.  
Вступ iconВступ
173.3kb.  
Вступ iconЗміст вступ розділ надання інформаційних послуг підприємством
959.7kb.   Вступ розділ надання інформаційних послуг підприємством
Вступ iconСистематизація нормативно-правових актів
6.1kb.   Вступ
Вступ iconЗахист авторських та суміжних прав в Україні
5.4kb.   Вступ
Вступ iconЗміст вступ розділ 1 поняття мови та її значення
288.7kb.  
Разместите кнопку на своём сайте:
Рефераты


База данных защищена авторским правом ©CoolReferat 2000-2018
обратиться к администрации | правообладателям | пользователям
Основная база рефератов
Рефераты